Pálenice želátovice

GARM-X-SPIRITS s.r.o.

profesionální přístup

 

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, podlejeho požadavků a podle stavu kvasu, ze kterého chce vypálit pálenku.        

moderní technologie

 

Palírna - kapacity:

- kapacita kotle = 300 litrů kvasu - min. množství pro pálení = 100 litrů

- méně než sto litrů pouze po domluvě         

- doba pálení kotle při max. množství kvasu je dvě hodiny

       

ODBORNÁ KONZULTACE

   

Náš personál Vám dokáže profesionálně poradit. Jejich letíté skutečnosti v tomto oboru jsou velmi bohaté a jejich rady přes sběr ovocných plodů, proces kvašení, uskladnění, kontrola kvasu až po jeho vypálení. Jestli máte dotaz          

Palírna Želatovice, Studénka - pálení kvasu GARM-X-SPIRITS s.r.o. 

Výběr naší firmy GARM-X-SPIRITS s.r.o. zaručuje vytouženou kvalitu. Zabýváme se pěstitelským pálením kvasu dovezeného klientem. V procesu užíváme moderní technologie jako je jednokotlová pěstitelská pálenice s rektifikační kolonou, kvas je nasáván vakuovým čerpáním do předlohové nádrže. Najdete u nás také příjemné prostředí a obsluhu.

Sezóna pálení je od 1. července běžného roku do 30. června následujícího roku. Začátek a konec každé sezony pěstitelského pálení závisí na množství objednávek a je upřesněn v aktualitách. 

Objednávky pálení lze provádět telefonicky nebo osobně. Můžete si u nás nakoupit ozdobné lahve či upomínkové samolepky. Zákazníci se se svými destiláty umisťují na předních místech různých slivkoštů. 

Pálenice v Želatovicích je v provozu od roku 2000 a provozovna ve Studénce o rok později. Díky osvědčeným a vyzkoušeným postupům dokážeme splnit vaše nejvyšší očekávání. 

Palírna - kapacity: - kapacita kotle = 300 litrů kvasu - min. množství pro pálení = 100 litrů - méně než sto litrů pouze po domluvě - doba pálení kotle při max. množství kvasu je dvě hodiny

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace